Youtube Giriş Dns Ayarları ve Hosts Dosyası 2013 Windows 7 / 8 / Xp %100 Çalışıyorum (Kesin Çözüm)

Youtube
Youtube
Youtubeye girmek için bazı bilgisayarlarda hiç birşey yapmaya gerek kalmıyor. Ancak şanssız olanlarda var. Dns ayarları yapmak zorunda kalanlar ya da hosts dosyasını değiştirmek zorunda olanlar var. 2013 yılında buna kesin çözüm ürettik ve bu sorunu kesin olarak çözdük. Youtubeye giremiyorum, youtube açılmıyor, youtube hosts dosyası nasıl değiştirilir, youtube dns ayarları nasıl yapılır diye sorular soranlar burada bu sorulara cevap bulabilecekler.

Youtube Giriş Yöntemleri 2013

Anlattıklarımı yaptıktan sonra youtubeye sorunsuz olarak girebileceksiniz. Ancak dikkatlice okuyunuz, eksik birşey kalırsa sorun yaşayabilirsiniz.

Öncelikle şunu söyleyeyim, bazı kişilerde sadece dns değiştirmek yeterli olabiliyor. Bazılarında da hosts dosyasını da değiştirmek gerekiyor. O yüzden ilk dns yi yapıcaz. Eğer sorunsuz girebilirseniz, hosts değişimine gerek kalmıcak. Sorun çıkarsa, onu da yapmanız gereklidir.

4.2.2.3
4.2.2.4

Youtuye giriş için dns ayarları yukarıdaki gibidir. Bu ayarları yaptıktan sonra modeminizi kapatın, tarayıcınızı kapatın ve tekrar açın. Eğer youtubeye girebiliyorsanız başka bir işlem gerekmiyor.

2013 Güncel Youtube Hosts Dosyası İndir

Yukarıdaki linkten hosts dosyasını indirin ve bilgisayarınızdaki hosts dosyası ile değiştirin. Böylelikle hiç bir sorun kalmayacak.

Eğer halen sorun yaşıyorsanız, yasak sitelere giriş yazımızı okuyunuz ve diğer alternatif yöntemleri kullanınız.

2 yorum:

  1. Eyw kardeşim işe yaradı allah razı olsun :)

    YanıtlaSil
  2. Hani Host Dosyasını NNerden İndiriyoruz

    YanıtlaSil