Chatroulette Ban Kaldırma 2013 (%100 Kesin Çözüm)

DİKKAT YENİ ÜYELİK İÇİN TELEFON KODU MU LAZIM?

Merhaba arkadaşlar, Chatroulette'nin yeni üyeliklere telefon üzerinden sms onayı şartı getirmesinden dolayı siz banı kaldırsanız da yeni bir üyelik açmanız gerekiyor. Bunun için telefonunuzu sadece bir kez kullanabiliyorsunuz. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Siz yeni bir üyelik açıyorsunuz, biz size numara söylüyoruz. O numaraya sms onayı kodu geliyor ve size söylüyoruz. Bu işlemim ücreti 1 TL'dir. (İlk Müşteriye Özel) Eğer bu işlemden satın almak isterseniz Skype ile beni eklemeniz gerekiyor. Skype adresim: seohizmeti@hotmail.com.tr (live:seohizmeti) (Yardım ve Destek için EKLEMEYİN!) Sadece ÜCRETLİ üyelik içindir.

Sms Onaylı Yeni Üyelik 5 TL  (Detaylar yukarıdaki paragraftadır.)
Ban Yememe Garantisi İle Birlikte 10 TL
Mobil ödemelerde +2 fark alınır. Fark ödememek için iş bankasına eft/havale yapmanız gerekmektedir.

 Chatroulette ban açma taktiklerinden bir kaçını sizlere anlatacağım. 2 Yöntem Chatroulette'nin kendi yöntemleridir. 3. yöntem kendi bulduğum bir yöntemdir ve kesinlikle defalarca sorunsuz bir şekilde işe yarayan bir yöntemdir. Chatroulette son zamanlarda yeni önlemler aldı. Bunlardan bir taneside sizin kameranız eğer yoksa resminiz gösteriliyor. O yüzden üye olurken bir resim upload etmeniz gerekiyor. Eğer karşıdaki kişi sizi onaylar ise siz onunla konuşabiliyorsunuz. Kamerası olupta yeni üyelik açan bir çok kişide de aynı sorun var. Eğer olumsuz olarak geri bildirim alırsanız bu bildirimler 10'u geçerse üyeliğiniz iptal oluyor ve yeni üyelik açmak zorunda kalıyorsunuz. Chatroulette resim kaldırma biraz karışık bir durum bunun hakkında yakında daha ayrıntılı bilgi vereceğim. (Güncelleme 03.01.2013)

Konu Dışı: Omegle kullananlar içinde bu yöntem işe yaramaktadır. Yine de Omegle konusuna gitmek için "Omegle Ban Kaldırma" linkine tıklayabilirsiniz.

Konu Dışı: Chatroulette kullanan bazı arkadaşlarımın mahkeme kararı yazısı ya da farklı türde sansür uyarıları aldıklarını duydum, onlar için bir çözüm ürettim. Yasaklı sitelere giriş linkini tıklayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Chatroulette de yaramazlık yaparsanız ban yersiniz arkadaşlar, şimdi bu ban sorununu tamamen ortadan kaldıracak kendi geliştirdiğim, daha pratik bir hale getirdiğim yöntemi sizler için anlatacağım. Öncelikle klasik yöntemlerle başlıcam, kendi yöntemimi en son anlatacağım.

Chatroulette Ban Kaldırma - Yöntem 1 (Alternatif Yöntem) (Kesin çözüm aşağıdadır)


Bu klasik bir yöntem arkadaşlar, chatroulettenin kendisinin bulduğu geliştirdiği sizlere sunduğu zahmetli uzun ama zevkli bir yöntem, zira ban yiyenlerin ve normal konuşanların karışık olarak verildiği listede siz ban yiyenleri işareletledikçe +1 alıyorsunuz. +1 yazanlara direk tıklayabilirsiniz, onlar size bonus olarak veriliyor. Belli bir hata oranın altına düşerseniz sıfırdan başlamak zorunda kalırsınız. Bu yöntem sayesinde herkesin anlık fotoğraflarınıda görebiliyorsunuz. Sırf bunun için bilerek ban yiyenler olabilir. Sizde sürekli boşluk tuşuna basarak bu fotoğrafları dikizleyebilirsiniz. :)

Chatroulette Ban Kaldırma - Yöntem 2 (Alternatif Yöntem) (Kesin çözüm aşağıdadır)


1. yöntem size zor geldiyse bu yöntemi de deneyebilirsiniz. İlk yöntemden buraya geçiş yapabilmek için switch to butonuna basabilirsiniz. Aynı şekilde bu yöntemden diğerine geçebilmek içinde tekrar aynı butona basabilirsiniz. Yalnız küçük bir uyarım olacak 1. ban yediğinizde sayı atıyorum 500 ise ikinci ban yediğinizde sayı 1000 oluyor. Gittikçe katlanarak artıyor bu sayılar. 2. ban kaldırma yönteminde karşınıza çıkan fotoğrafların kız mı erkek mi olduğunu seçiyorsunuz tahmin edemiyorsanız üstteki butondan geçiyorsunuz. Kısaca A ile erkekleri D ile kızları W ile de geçişleri sağlayabilirsiniz.

Chatroulette Ban Kaldırma - Yöntem 3 (%100 Kesin Çözüm)Geldik benim vazgeçilmez ve karşı konulamaz yöntemime, bu çok basit ve sürekli de kullanabilirsiniz. Ban yedikten sonra öncelikle ban yediğiniz tarayıcıdaki bütün geçmişi, önbelleği, çerezleri tarayıcıdan tarayıcıya değişebilmekte yani kayıt altında ne varsa silmeniz gerekiyor. Bu silme aşamasını geçtikten sonra tüm tarayıcılarınızı kapatıp modemi kapatıyorsunuz. Modemi tekrar çalıştırıyorsunuz ve istediğiniz gibi tekrardan Chatroulette ye girebiliyorsunuz.

Dikkat etmeniz gereken şeyler var. Eğer bir tarayıcıda ban yediyseniz, örneğin firefox. Daha sonra chromeden siteye giriş yapmayı denemeyin. O tarayıcıdaki banda chromeye bulaşacaktır, daha sonra onunda geçmişini silmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değildir. Eğer farklı tarayıcılar kullanıyorsanız hepsini temizleyip yapmanız gerekebilir.

CHATROULETTE İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

* Neden modemi kapatıp açmamız gerekiyor?

Chatroulette sizin ip adresinizi direk olarak banlar. O yüzden ip adresiniz değişmesi için bunu yapmanız gerekmektedir.

* Tarayıcımızı temizlemesek olmaz mı?

Eğer kullandığınız tarayıcıların geçmişlerini temizlemezseniz bu yöntem işe yaramaz. Her ne kadar modemi kapatıp açsanızda yine geçmiş bilgilerinizde banlı olduğunuz kayıtlı olduğu için yeni ip adresinizde otomatik olarak ban yiyecektir.

* Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones" Her seferinde bu uyarıyı alıyorum ne yapmam gerekiyor? (Güncelleme 07.01.2013)

Arkadaşlar chatroulette sistemini biraz daha değiştirdi. Kişilere üst kısımdan oy verebiliyorsunuz, eğer çok fazla olumsuz oy alırsanız üyeliğiniz iptal edilir ve yeni üyelik açmak zorunda kalırsınız. Bu durumda yapmanız gereken yeni bir üyelik açmaktır. Eğer olmuyorsa ban kaldırma yöntemindeki bahsettiklerimi uygulayıp yeniden giriş yapınız.

* Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones" uyarısını neden alırım? (Güncelleme 07.01.2013)

Eğer pozitif oylarınız negatife oranla daha düşük ise bu uyarıyı alırsınız ve üyeliğiniz iptal edilir. Bu durumla genelde koyduğunuz resim ya da kameranızda ki kötü görünüm sebebi ile karşılaşırsınız. Bu durumdan kurtulmak için öncelikle yeni bir üyelik açıp kendinizi daha çok sevdirmeye özen göstermelisiniz. Yoksa sürekli bu uyarıyı almaya devam edersiniz ve sürekli sohbetten düşersiniz. Chatroulette sürekli değişimlere gidiyor ama fenada olmuyor, kaliteyi korumak şart.
Kelimeler: Chatroulette ban kaldırma yöntemleri, chatroulette ip ban kaldırma

Eğer anlatım çok karışık geldiyse, daha özgün ve kısa bir anlatım için Ban Kaldırma ya da Ban Açma linklerine tıklayabilirsiniz.

Sorunuzu sorun çalışma saatleri içinde en geç 6 saat içerisinde ya da diğer zamanlarda en geç 12 saat içerisinde mutlaka cevap alacaksınız. Sorularınızı yorum olarak yollayabilir ya da daha önce gönderilmiş yorumları okuyarak benzer çözümler bulabilirsiniz.

155 yorum:

 1. en alttaki yöntem asıl yöntem onu en sona yazmış arkadaş. kesin ban kaldırıyor defalarca yaptım oldu halen de oluyor. teşekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu tarayıcı nasıl ve nerden tamizleniyor yardımcı olur
   musun

   Sil
 2. bu eski yöntem heralde şimdiki atılan banlarda işey yaramıyor. ip degilde başka bişeyi engelliyolar pc den.
  ban yiyen pc den girilmiyor fakat aynı modem üzerinden baska bir pc den denenince giriyor. bunun çözümünü bilen varmı.

  YanıtlaSil
 3. Adsız, sorumsuz, ilgisiz, yazdığım yazıyı okumadan yorum yapan arkadaşım... Sana sesleniyorum. Hangi sistemde olursa olsun, ne şekilde olursa olsun, bu yöntemin işe yaramama gibi bir olasılığı yok. Chatroulette sistemini son zamanlarda değiştirdi. Ama ben halen bu sistemle her gün bir kaç kez ban yesemde geri açabiliyorum.

  Sen tarayıcını tamamen temizlediğinden, temizledikten sonra biraz bekleyip modemi kapatıp geri açtığından ve modem açıldıktan sonra tekrar tarayıcı açtığından emin ol. Olmazsa gel söv.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arkadaşım öncelikle çok teşekkür ederim verdiğin bilgilerden dolayı ama artık chatroulette hesap üzerinden acılıo yani .... Hotmail.com gibi Bi msn adreseci gibi diyim giriş yapıyorsun eğer ban yersen o üyelikten Bi daha grip yapamıyorsun.

   Sil
 4. Yinede yorumunu değerlendirip deneme amaçlı bir kez bilerek ban yicem birazdan sonucu yazarım.

  YanıtlaSil
 5. Şuan da gayet düzgün bir şekilde ban açıldı. 3. Yöntem gayet düzgün bir şekilde çalışmaktadır. Herkes kullanabilir.

  Chatroulette her ne kadar sistem değiştirsede 3. Yöntem daima işlevini görür. Bu yöntemi xat ban kaldırma da ve diğer sistem ve sitelerde de yapabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkür ederim gerçekten işe yarıyor. Adamlar hemen herşeyi şikayet ediyorlar dakka başı ban yiyoruz. Ama bu sayede hemen geri açabiliyoruz. Gerçekten chatroulette canımı sıkmaya başlamıştı. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. 1 tık benden hediye :D

  YanıtlaSil
 7. Sevgili kardeşim,
  3 tarayıcının da belleğinitemizledim. Modemi kapattım açtım. Tekrar girdim chatroulette. Yeni bir kullanıcı alınca resim upload etmek zorundayım belli zaman konusmayınca da zaten kamera acılmıyor. Eski kayıtlı bir kullanıcıy la girince de banladıgı sayfaya yolluyor. Senin çözümün pek işe yaramışa benzemiyor. Sevgiler

  YanıtlaSil
 8. Kendin söylemişsin, ban açılıyor. Ama resim upload etmek zorunda kalıyorsun. Chatroulette'nin sistemi değişti, bu artık herkeste oluyor. Ban yediğin için değil, yeni üyelik alan herkeste bu artık zorunlu. İlk paragrafı okursan biraz anlattım. Benim çözümümün işe yaramadı diyorsun ama ban açıldı diyorsun. Lütfen biraz mantıklı eleştirelim :)

  YanıtlaSil
 9. yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

  YanıtlaSil
 10. Evet bu yöntemi ve sistemi defalarca kullandım ama malesef şimdi chatroutllet banını kaldırmam mümkün olmuyor banned sayfasında buluyorum kendimi her girdiğimde...

  YanıtlaSil
 11. İzlediğiniz adımları iyice anlatırsanız yanlış yaptığınız yeri ya da eksik yaptığınız yeri bulabiliriz. Bu yöntem şuan halen benim kullanmakta olduğum bir yöntem ve işe yarıyor.

  YanıtlaSil
 12. güzel yöntemmiş banı kaldırdım teşekkürler admin

  YanıtlaSil
 13. Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones.
 die bir şey cıkıor her seferinde lütfen yardımcı olurmuunuz

  YanıtlaSil
 14. ban yediğim için tüm tarayıcıyı temizledim.yeni bir nickle girdim yine olmadı lütfn yardımcı ol kardes.

  YanıtlaSil
 15. tarayıcıları temizledikten sonra tüm tarayıcıları kapat.

  modemi kapat ve 10 saniye bekle.

  modemi tekrar aç modem tamamen açılana kadar tarayıcıları açma

  modem açıldıktan sonra tekrar tarayıcıyı aç ve chatroulette ye gir.

  yeni üyelik sisteminde önceki gibi bilgilerinizi doldurduktan sonra ekstra olarak birde resim upload etmeniz gerekiyor. onu da yaptıktan sonra chat yapmaya başlayabiliyorsunuz.

  YanıtlaSil
 16. "Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones"

  Bu uyarıyı alanlar için yeniden yazıyı güncelliyorum. Yazıdan bilgi alabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 17. Banlı kullanıcı adını kaldıramadıgın sürece ne anlamı var??

  YanıtlaSil
 18. Bende aynen dediklerinizi yaptım ama yine aynı problemle karşılaşıyorum.acaba aynı nickle girdiğim için ban kalkmıyor olabilir mi??

  YanıtlaSil
 19. Tabiki Semih bey banlı nicke yine giriş yaparsanız yine banlı olarak görünür. Yeni bir üyelik açmanız gerekiyor. Chatroulette de üyelik açma sırasında çok uğraşmanıza gerek yok. Kafanızdan bir nick sallayın gitsin. dpakwjkdawkp23sdklsms gibi saçma sapan olabilir. maili de aynı şekilde saçmalayın. Uğraşmaya değmez zaten onay gerektirmiyor.

  Adsız arkadaşım sorunu pek anlayamadım. Kullanıcı adının banını kaldıramazsın. Banı bilgisayarından temizleyip yeni kullanıcı açarsın. Bu kullanıcı adı çok mu populer nedir ki bunun özelliği neden bu kadar önemli anlamış değilim. Yenisini aç kurtul yeni üyelik açmak o kadar zor mu :)

  YanıtlaSil
 20. Reklam kokan hareketler bunlar :)

  YanıtlaSil
 21. Paşam çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için ;)

  YanıtlaSil
 22. Dediğin şekilde sıkıntıyı çözüp giriş yapabildim fakat looking for a partner kısmına gelince kilitlendim çünkü arama yapmıyor.bunun sebebi ne olabilir acaba ??

  YanıtlaSil
 23. Semih ilk defa duyuyorum o dediğini. biraz daha açıklarmısın. looking for a partner? durdurup tekrar tekrar başlat. sanırım biraz gecikme var. ama sorununu pek anlamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam benim bi ban problemim vardı sizlerin verdiği bilgiler sayesinde bu durumu aştım fakat giriş yapıp start tuşuna basınca looking for a partner çıkıyor ama partner aramıyor.çok uzun süre bekledim tekrar tekrar giriş çıkış yaptım ama nafile partner aramıyor

   Sil
 24. Bu durumun güncel flash playerla alakalı olabilceğini duydum flash playerıda güncelledim ama problemim çözülmedi lütfen yardımcı olun

  YanıtlaSil
 25. Bu durumda flashplayerin belleğini temizlemen sanırım sorunu çözer. Sağ tık yapıcaksın. Chatroulette üzerinde önce sağ tık oradan ayarlara gireceksin. küçük bir ekran açılacak. oradan dosya biçimindeki yeri seç. bir imleç var onu sıfıra kadar getir. sıfıra getirince sana bir silme yada temizleme uyarısı gelir. onu kabul et ve eski şeyleri temizlesin bilgisayar. daha sonra tekrar orayı aç ve o imleci sonuna kadar götür. bu şekilde de sorun çözülmez ise tekrar yaz bekliyorum.

  YanıtlaSil
 26. Malesef hocam problem çözülmedi yine :S

  YanıtlaSil
 27. Farklı bir tarayıcıdan dene bakalım? Bende de ara sıra yapıyordu. Kapatıp açınca yada tekrar deneyince düzeliyordu. Yeni üyelik açtın mı?

  YanıtlaSil
 28. Yeni üyelik açtım giriyorum problem çözüldü sağol ama bu sefer de böyle bi sıkıntı çıktı.uzun süre bekledikten sonra şöyle bir uyarı çıktı
  Connection with CR server has failed. Reconnecting.
If this problem persists, make sure your setup allows connections to TCP ports 81 and 80.


  Bu ne anlama geliyor ve ne yapmam gerekir yardımcı ol lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım güvenlik duvarın açık kapatmayı dene bakalım. bu uyarıyı ilk kez sende görüyorum tam emin değilim. Ancak güvenlik duvarını kapatarak girmeyi dene. Yada chatroulette sitesine özel izin ver.

   Sil
 29. çıplak şekilde önemli noktoları gösterdim diye ban yediydim bu yöntemle açtım teşekkürler admin

  YanıtlaSil
 30. O adminle beni karıştırmayın :D (site admini)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kardeşim peki aynı yöntem omegle için de geçerli mi onu da söyler misin rica etsem?

   Sil
  2. Bu yöntem tüm sistemlerde geçerlidir. Çünkü bütün geçmiş temizleniyor ve yeni bir ip alınıyor. Eğer üyelik sistemi varsa yeni bir üyelik almanız, eski üyeliğinizi çöpe atmanız gerekiyor. Yani Omegle ban kaldırma yöntemi olarakta kullanılabilir.

   Sil
 31. omegle kullanıyorum omegle ban kaldırma yöntemleri olarakta bunları kullanabiliyorum. Çok teşekkür ederim her türlü ban açma için kullanılabilir bence bu gayet güzel bulmuşsun omegle de sınırsız ban yesemde açıyorum. hiç sorun olmuyor

  YanıtlaSil
 32. Hocam benim bu Looking for a partner da kalıp partner aramama hatası devam ediyor.elim ayağım bağlandı.hiçbir çıkış yolu bulamıyorum lütfen bu konuda bana yardımcı olun

  YanıtlaSil
 33. Hatayı tam olarak yazabilir misin?

  YanıtlaSil
 34. Bak hocam chatroullete e giriş yaptıktan sonra onaylanıyor.starta basıyor Looking for a partner yazısı çıkıyor fakat partner aramıyor.10 dk bile bekliyom bi işe yaramıyor.

  YanıtlaSil
 35. Şöyle bi ayrıntıyı da söyleyeyim belki bişey çağrıştırır.normalde starta basınca bana flash playerin yollaması gereken izin ver bölümü de çıkmıyor

  YanıtlaSil
 36. Seninki çok farklı bir problem bunu ancak deneyerek çözebilirsiniz. Yabancı forumlarda dahi bilgi bulamadım. Sorun yazılmış ama çözümü yok. Şimdi dediklerimi sırasıyla yap ve birinden birinin işe yaraması için dua et :)

  Öncelikle şu ban kaldırma olayını tekrar yap. Daha öz anlatım için omegle ban kaldırma yazım var onu incele. Yazının içinde linki bulabilirsin.

  Daha sonra eğer sorun çözülmez ise 1 tarayıcıyı flashplayeri vs hepsini proğram ekle kaldırdan kaldır ve en baştan yükle.

  Buda işe yaramaz ise CCleaner indirip tüm pc çerezleri ne varsa hepsini temizle.

  Baktın buda olmadı bırak artık şu chatrouletteyi omegleye takıl:)

  YanıtlaSil
 37. bu chatroulette de çok sık ban yiyoruz admin ya. Banı açması çok problem olmuyo fakat, eğer chatroulette de ban yememe konusundada bilgin varsa lütfen paylaşırmısın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ban yememek için kurallara uymak zorundasınız. tüm kurallara uysanızda yinede şikayet edilince ban yeme olasılığı olabiliyor.

   Sil
 38. teşekkür ederim gerçekten çok işime yaradı sebepsiz yere arada bir ban yiyebiliyoruz chatroulette bu günlerde ne yapacağını şaşırdı sürekli olarak ban atıyor ve yeni yeni şeyler getiriyor. omegle ye giriyorum herkes şeyini açmış gösteriyor %99 erkek %1 lik kız olma olasılıgını mı bekliyorlar yoksa gayler mi bilemiyorum valla. chatroulette bu yönden daha iyi biraz daha seviyeli ordada niyeti bozuk olan çok var tabi ama anında banlıyorlar. bence en iyisi chatroulette sizin şu ban kaldırma olayınız da süper oldu yani suçsuz yere ban yiyenler için. ama hak edenler için hiçte iyi değil adam ban yer yer geri kaldırır. neyse napalım idare edicez artık..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yararlı olabildiysek ne mutlu chatroulette kullananlar sağolsunlar geliyorlar bizde yardımcı oluyoruz:)

   Sil
  2. seren sendemi kırmızı nokta actın yoksa ban yiyorsun :D

   Sil
 39. olmadı bilader

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen sadece "olmadı bilader" yazarsan ben sana ne yardımcı olabilirim ne de bir cevap yazabilirim. Olmadıysa izlediğin adımları bana anlat ki hata yaptığın yeri sana söyleyeyim. Yazıyı gerçekten ciddiyetle okuyup tüm adımları doğru yaparsan olmama gibi bir ihtimali yok.

   Sil
 40. your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones. Hatası alanlar için sık sorulan sorular bölümü güncellenmiştir. gerekli yardımı oradan alabilirsiniz. lütfen yazıyı inceleyiniz...

  YanıtlaSil
 41. Hocam öncelikle tüm yorumlara itina ile cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Daha önce chatroulette ile defalarca banlanmıştım ve sizin taktiğiniz sayesinde bu banı kaldırmıştım. Fakat bu yöntem bir süre sonra ciddiyetle işe yaramamaya ve banı kaldırmamaya başladı. Daha sonra k-mac programı ile mac adresimi değiştirip dediğiniz işlemleri yaptım ban kalktı. Takii eski banlanmış bir kullanıcı adı ile giriş yapmaya çalışana kadar. Ondan sonra bu ıp ban sorunu hortladı ve k mac te işe yaramamaya başladı. Dediklerinizi defalarca yapmama rağmen açılmadı. Your registration has been declined.. en başta çıkıyor ve hotmailden onaylamak gerekiyor.

  YanıtlaSil
 42. yani onaylamazsan Your registration has been declined yazısı devam ediyor. bu nedenle yeni bir hotmail hesabına ihtiyacınız oluyor bu konuda bir şey yapılabilir mi ? yani devamlı hotmail mi açmalıyız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones.

   Eğer tam hata mesajınız bu şekilde ise, yukarıda sık sorulan sorular bölümünde çözümünü anlattım.

   Hotmail hesabına neden ihtiyacınız var orayı tam anlayamadım. Chatroulette mail onayı istemiyor. Yeni birşey çıktı da benim mi haberim yok? Mail onayı gerekmiyor, rastgele bir mail girin ve üye olun. Onaya ya da başka birşeye ihtiyacınız yok. O hata mesajı sürekli olumsuz puan aldığınız zaman ortaya çıkar ve üyelik iptal edilir. Üyeliğin iptal edilmesi banlanmak değildir. Üyeliğin iptal edildikten sonra yeni bir üyelik açarak yoluna devam edebilirsin.

   Senin şuanda bir ban sorunun yok anladığım kadarıyla, bu hata mesajını da bu şekilde çözebilirsin. Sorununu detaylı bir şekilde anlattığın için ben de teşekkür ederim...

   Sil
 43. selam chatroulette görüntüleri ve screenshotları kaydetmiyor mu?burada ban yemek biraz tehlikeli değil mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Chatroulette sizin görüntülerinizi kayıt etmiyor. Bu söz konusu bile olamaz. Siz kendi görüntünüzü kayıt etseniz 1 saat boyunca 1 GB gibi bir alan gerekir. Chatroulettede anlık yüzbinlerce kişi online oluyor. Hepsini birden nasıl kaydetsin o kadar geniş bir alana hiç bir şey sahip değil. Sadece birisi seni şikayet ettiği zaman, ekran görüntün chatroulette merkezine gidiyor. Ban yerseniz eğer, diğer kullanıcılar sizin o ekran görüntünüzü görebiliyor. Siz ban yediğinizde gelen ekranda da onları görebiliyorsunuz, ama kim kime dum duma yani sorun olmaz heralde :)

   Sil
 44. ya eskiden chatroulette arada banlıyordu şimdi çıplak gördüğü anda banlıyo :)) bunu napçaz bu arada fake web cam kullanıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yapacak birşey yok:) Videonu değiştir, önce biraz sohbet edip sonra yavaş yavaş açılan bir video seç:)

   Sil
 45. Your account needs to have at least 3 conversations lasting 10 minutes or longer in order to use webcam. Conversations with verified users count triple.

  bu sorunu alanlar için anlatıyorum. 3 farklı kişiyle konuşmanızın toplamı 10 dakikayı geçmek zorunda yoksa bu hatayı almaya devam edersiniz ve sadece bu hatayı alanlar ile konuşabilirsiniz. o yüzden karşınızdakinden rica edin 10 dakika beklemesini isteyin.

  YanıtlaSil
 46. dostum sağol bilgiler güzel ama modem resetlemek bende işe yaramıyor bende chatroulette nin kendi yöntemlerini deneyeyim diyorum bu yöntemleri nasıl deneyebilriz sayfada herhangi bişey bulamıyorum rica etsem CR in kendi yöntemlerini nasıl kullanabileceğimizi söğlermisin sayfada sadece bu yazı var Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones.

  YanıtlaSil
 47. Your registration has been declined because you have received more negative votes than positive ones.

  bu yazının anlamını ve çözümünü yazıda açıkladım.

  YanıtlaSil
 48. merhaba ben mnogochat de uygunsuz görüntü verdiğim için ban yedim.tekrar açtığımda uygunsuz fotoğrafımla beraber ban yazısı çıkıyor.uygunsuz fotoğraflı banı kaldırmam için ne yapmam gerekiyor acaba ? bu haricen bir sorun olur mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen bu yöntemi yaparsanız ve yeni bir üyelik ile yeniden başlarsanız sorun çözülür.

   Sil
 49. aynı yöntem işe yarayabilir bence bir dene.

  YanıtlaSil
 50. kardeş s.a bende 3. yöntemi yaptım da bir işe yaramadı direk chatrouletteyi açar açmaz banlı siteye bağlanıyor çıkış da yapamıyorum??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o zaman siz geçmişini silememişsinizdir. geçmişi tamamen silmeniz gerekiyor. daha sonra tarayıcıyı kapatıp modemi resetliyeceksiniz.

   Sil
 51. kardesm bn wifiden baglanym evden dogal olarak da modem kapatma gibi şansm olmuyo . o resimli çözümü nerden halletcem yani bn bulamadm onu . sitesi mi var onun tam olarak nerden girecem o resimli çözüme bi yardım edermsn

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. wifi kullanıyorum diyosunuz. wifide hergün kapanıp açılmıyor mu? tarayıcınızı tamamen temizleyin ve 1 yada 2 gün sonra siteye giriş yapın. yani gün aşırı girin. wifi o zaman en az 1kere kapatılıp açılmış olacaktır. Her nereden kullanıyorsanız mutlaka arada bir kapatıp açıyorlardır yani. başta türlü bir çözüm gelmiyor şuanda aklıma. biraz bekleyeceksiniz ama sorun çözülür.

   Sil
 52. modemi de kapatsan ip de değiştirsen seni mail adresini banlıyorlar onu değiştirmeden yada resim olayını yapmadan ban iptal olmuyor yeni bi hesab ondan sonra üçün cü yöntem modem acıp kapatma geçmişi silme işlemi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu işlemleri yaptıktan sonra eski üyeliğinizi unutacaksınız zaten o üyeliğe tekrar giriş yaparsanız tekrar banlı duruma düşer. yeni üyelik açmanız gerekiyor. chatroulette omegle ve diğer tüm yerlerde bu böyledir.

   Sil
 53. hocam bende eskiden geçmişi silip reset attım mı oluyordu ama şimdi oda olmuyor lütfen yardım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yorum üzerine bir kez denedim ve halen yöntem çalışıyor. sorunsuz bir şekilde yaparsanız başarılı olacaktır. adımları daha dikkatlice izleyin. tüm çerezleri önbelleği sildiğinizden emin olun. modemi resetlemeden önce tarayıcıyı kapatın. püf noktalara dikkat etmek gerekiyor kısacası.

   Sil
 54. peki birşey sorcm Kamerada konuştuğumuz kişi şikayet etmediği sürece ban yer miyiz?sürekli izleniyor müyüz yoksa

  YanıtlaSil
 55. Şikayet gelmezse ban yemezsiniz. Chatroulettenin sistemi şikayet üzerine kurulu. Binlerce kişiyi aynı anda izleyemezler.

  YanıtlaSil
 56. ben ban yedim 1.yöntem geldi bana ben 2.yöntemle banımı kaldırmak istiyorum 1.yöntem zor ya kac kere denedim olmuyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3. yöntem ile hemen kaldırabilirsiniz.

   Ayrıca 1. yöntemden 2. ban kaldırma yöntemine geçiş yapmak içinde yapmanız gereken yazıda anlatılmıştır.

   Sil
 57. 3.yöntemi yapmam mümkün değil model bende değil yan komsudan alıyorum interneti :) tamam bir bakayım 1.yöntem cok uğraştırıyor ya teşekküre derim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnterneti komşudan alanlar, kablosuz internet kullananlar için daha önce bir çözüm üretmiştik.

   Şöyle anlatayım, siz 3. yöntemdeki herşeyi yine yapacaksınız. Ancak modemi resetle mevzusuna gelince komşunuzun modemi kapatmasını bekliceksiniz. O zamana kadar siteye giriş yapmıcaksınız. Modem kapatılıp, ertesi gün açıldığında siteye gireceksiniz.

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

   Sil
 58. switch to diye bir tuş yok ya :(

  YanıtlaSil
 59. Hocam başka bir dildeyse başka birşey yazıyordur. deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsin :)

  YanıtlaSil
 60. Sitenizdeki penis reklamlarını kaldırın terbiyesiz herifler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Babamın hayrına mı yazdım ben bu 5 bin kelimelik makaleyi. Parayla yazdırsam değeri 50 TL. 3 kuruş geliyor ona da laf ediyorsunuz. Sen penisini chatroulette de açmadıysan burada ne işin var? Sen herkese gösterirken iyi de sen görünce mi kötü oldu . :)

   Sil
 61. hocam birşey soracam chat te ban yedim 1.yöntem deki resim karşıma cıktı Onaylanan NaN seçimden sonra engeliniz kaldırılacaktır yazıyor yani rakam yerine NaN diye bir yazı var nasıl olacak bu ya :) sonsuza dek ban yedik galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herkeste aynı uyarı çıkıyor sizde de çıkması normal. 3. yöntem ile tamamen hızlıca kaldırabilirsiniz yasağınızı.

   Sil
 62. modem arayüzüne girin ayarlardan statik IP adresi al butonunu seçin uygulayın sonra tekrar otamatik IP adresi al butonunu tıklayın uygulayı tıklayın IP adrsiniz degişir giriş yapabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yardım için teşekkürler gelen arkadaşlar için farklı bir yöntem olabilir. modem arayüzü girişleri her modem için farklı olabilir onu googledan araştırabilirsiniz. şahsen benimki http://192.168.2.1/

   Sil
 63. KRDŞ DEDIN GIBI YAPTIM OLDU TAMAMDA Stopped because connection limit in the last 1 minute(s) has been exceeded. You have had 6 connections. Current limit is 5. You will be able to proceed with new connections within next 1 minute(s). ŞÖYLE BİYAZI GELIYOR ODA BEKLETIYOR BI ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR?????

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu çok sık geçiş yaptıgınız için karşınıza çıkıyor. bunun bir çözümü yok. süre uzun geliyorsa ban kaldırma işlemini yaparsınız. ancak 1 dakika çokda uzun değil. bekleyin derim.

   Sil
 64. merhaba chatrulette neden artık tlfon numarası istiyor ben tlefon nomu vermek istemiyorum bunun bi çözümü varmı

  YanıtlaSil
 65. neden chatrulet tlefon numarası istiyor ben numara mı vermek istemiyorum bunun baska bi cözümü var mı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sürekli yeni üyelik açar 10 dakika da bir üyelik değiştirirsiniz. bu da yorucu olsa gerek.

   Sil
 66. Peki ban yedikten sonra tarayıcının önbellegi cerezleri vs. Temizleme işlemini hangi sayfada yapalim. Google mi yoksa chatroulette mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. siz konuyu baya bir yanlış anlamışsınız. tarayıcı temizlenecek sitelerle ne alakası var. firefox chrome internet explorer opera safari vs. ...

   Sil
 67. Slmlar Şevki Bey anlattıklarınızı uyguladım yenı bı kullanıcı adıyla grıs yaptım fakat onda da bellı sure camları tıkladıktan sonra tel noma gelecek olan aktıvasyon kodunu gırmemı ıstedı nomu gırdıgımde de sıstemde eskı kullanıcı adıma tanımlı oldugu ıcın mevcut no kullanımda dıyor pekı herseyı cozduk bu sorunu nasıl ortadan kaldırcaz sureklı yenı hat alamam ya kod gelmesı ıcın demı? bu arada mac adresını degıstırın dıye yontem de var o sekılde mac adresını degıstırınce eskı kullanıcı adlarını kullanıma acabılırmıyız? eskı kullanıcı adlarını aktıf edecegımız yontem var mı? umarım sorunumu anlamıssınızdır yardımcı olursanız sevınırım,tskler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. eski kullanıcı adlarını 1. ve 2. yöntemlerle açabilirsiniz sadece. farklı bir şekilde açmak mümkün değildir. telefon kodu içinde bizim yapabileceğimiz birşey yok malesef. bu yeni bir uygulama ve bizde çözümünü araştırıyoruz. Aşağıda bunu daha detaylıca anlattım. takipte kalın.

   Sil
 68. merhaba benim kullandıgım internet biraz farklı telefonu pc ye baglayıp o şekilde giriyorum ve modemi kapatıp acma bi bi durum yok sizin dediginiz tarayıcı temizledim ama bu yeterli olmadı bu durumda bana yardımcı olursanz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. omegle ban kaldırma konusunu okuyun orada farklı yöntemler mevcut.

   Sil
 69. bu mahkeme kararı yazısı olayı nedir anlayamadım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dns ayarlarınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Ya da her hangi bir tunnel sitesinden örneğin ktunnelden ya da anonymox gibi eklentileri kullanarakta giriş yapabilirsiniz.

   Sil
 70. Selam, Hocam Modem Resetleyip Yeni Kullanıcı Adı Açmak Bir İşe Yaramıyor Artık, Başka Bir Çözüm Yolun Varmı Acaba Kullanıcı Adı Banını Kaldırmak İçin
  Benim İçin Önemli Değil Kullanıcı Adı Ama Şimdi Yeni Kayıt Yaptığımızda 10 Kişiden Sonra Telefon Onayı İstiyor.
  Eski Kullanıcı Adında Yapmıştım Telefon Onayı Aynı Telefonu Girdiğimde Bu Telefon Daha Önce KuLLanılmıştır Yazısını Alıyorum. Lütfen Çözüm Please.

  YanıtlaSil
 71. Selam, Üstad Ben Dediğini Her Zaman Yapıyordum Zaten Yıllardır. Bir Sıkıntı Yok, Eyw. Ama Artk İşe Yaramıyor
  Yeni Kullanıcı Aç Diyosunda, Artık 10 kişiden Sonra Telefon Aktivasyon Kodu İstiyor. Kullanıcı Adı Banı Kaldırma Yokmu Eski Kullanıcı Adımda Telefonla Onaylamıştım. Aynı Telefonu Tekrar Yazdığımda Onay Alamıyorum. Çünkü Bu Telefon Daha Önce Kullanılmıştır Diyor. Başka Bir Çözümün Varsa Çok İyi Olur. Yardımını Bekliyorum PLease

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefon onay kodunun da üyelik şartı olmasından sonra artık bizimde elimiz bağlandı. Bu konuyu araştırıyorum. Ancak çözümünün olacağını zannetmiyorum. Bazı denemelerimde telefon kodu istemediğini fark ettim. Farklı yöntemlerle telefon kodu istemeden üye olmayı deneyin. Chatroulette kendini çok geliştirdi sanırsınız özel güvenlikli bir binaya gizliden giriş yapıyoruz :)

   Sil
 72. benim mail adresim banlandı onu nasıl kaldırırım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mail adresinin banını kaldıramazsınız yeni bir üyelik açmanız gerekiyor. Chatroulette'de o mail adresini tekrardan kullanmak istiyorsanız eğer 1. ve 2. yöntemleri kullanabilirsiniz ancak bu oldukça uzun ve zor olacaktır...

   Sil
 73. S.a aga ben dediklerini yaptım malesef fail cerezleri filan sildim full.Modemi kapa açda yaptım dnsler 1 senedir filan farklı yapacağım birşey yokmu 800 tane resmimi tamamlıyım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mutlaka atladığınız bir adım vardır, yazı ve yorumların çoğunluğunda ayrı taktikler verdim.Sırasıyla söylüyorum. Çerezleri tamamen sileceksiniz. Kullandığınız tüm tarayıcılarda bu işlemi yapacaksınız. Bu işlem bitince, tarayıcınızı kapatıcaksınız. Tarayıcıyı kapattıktan sonra, modemi kapatıp 10 saniye bekleyip yeniden açacaksınız. Modem açılmadan tarayıcıyı tekrar açmıyorsunuz. Modem tamamen açıldıktan sonra tarayıcıyı açarak chatrouletteye giriş yapıp yeniden kaydol abilirsiniz. Yeni kayıt yapmazda eski kaydolduğunuz üyeliğinize girerseniz aynı ban yine gelecektir. Eskiyi unutup yenisini açmanız gerekiyor. Dediklerimi eksiksiz ve sırasıyla yaparsanız sorun olmaz, çünkü ben her gün deniyorum.

   Sil
 74. s.a aga ben dediklerinin hepsini yaptım modemi kapa açtım sonra çerezleri geçmisi vb. sildim.Sorun devam ediyor.hotspot shield ile bile denedim açıkcası :) 800 resimi arayıpmı yapıcam çözüm yokmu :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, az önce yanıtladığım yorumdakileri birebir yaptığınız halde olmuyor ise geriye tek bir seçenek kalıyor. Sizin modeminiz kapatıp açıldığında otomatik olarak ip değiştirme özelliğine sahip değildir. Bu yüzden bunu manuel olarak yapmalısınız. Bunun için omegle ban kaldırma konusunda bahsettiğim manuel ip değiştirme işlemini yapmalısınız.

   Sil
 75. chatroulette sürekli ban atıyor.bu banlanmayı önlemek için bir çözüm varmı.yoksa bu banı herkese atıyormu.premium alırsam ozamanda banlanma ihtimalim varmı teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Premiumda alsan kurallara uymak zorundasın.

   Sil
 76. hocam yenı uyelık alamıyorum telefon numarası ıstıyor tek telefonum var eskı banlı hesabı kurtarmanın yolu yokmudur yada telefonsuz yenı hesap almanın?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonsuz alınan hesabı çok kısa süre kullanabilirsiniz. Sonra yeni hesap almanız gerekecektir. Her 10 dakika da yeni bir hesap açmak da çok zor olsa gerek.

   Sil
 77. evet arkdaşlar tel no olayı bu sistemleri bitirdi admin yeni bi çare pls

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefon onayına malesef bir çare bulamayız

   Sil
 78. Arkadaşım 250 kere denedim ne yazdıysan yaptım. gene olmadı gene olmadı. 5000 tane resim onayı istiyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz üzere tekrar denedim. Halen işe yarıyor. Siz mutlaka bir şeyi eksik yapıyorsunuz. Ya da bilgisayarınızın bir özelliği farklı. Diğer yorumları ve yazının tamamını okursanız farklı yöntemler mevcuttur. Özellikle modemin kapanmasından sonra 10 saniye bekleyip ip nin değiştiğinden emin olun. Eğer değişmiyorsa omegle ban kaldırma konusundaki ip değiştirme yöntemini uygulayın.

   Sil
 79. Yok arkadasım yok 250 kere denedim ne dediysen yaptım olmuyor. 5000 tane resim beğendiriyo bana amk

  YanıtlaSil
 80. Arkadaşım 250 kere denedim ne yazdıysan yaptım. gene olmadı gene olmadı. 5000 tane resim onayı istiyo

  YanıtlaSil
 81. Çok yardımcı oldunuz teşekkürler internette çoğu yerdeki yöntemi denedim bir türlü banım kalkmadıydı sizin yönteminiz etkili oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için, yöntemdeki bazı noktaları güncelleyerek daha etkili ve daha pratikleştirdim. Bizi takip edin...

   Sil
 82. Stopped because limit of accounts used with your IP in the last 1440 has exceeded. You will be able to proceed with new connections within next 1440 minute(s). bunun sorunu nedir tel numaramıda veremiyorum

  YanıtlaSil
 83. kardeşim bu durum bize bir sıkıntı yaratırmı yani para verme veya suc ısleme benım korkum bır sıkıntı olur mu ınternetı baska bırınden kullanıyoruz ona sıkıntı yaratırmı böyle banlı bir şekilde kalsa ömrün sonuna kadar bizden bşi istenir mi benim derdim ban kaldırmaktan yana korkum bu

  YanıtlaSil
 84. dostum 50 yerden baktım bi çözüm bulamadım bi yardımcı ol yahu çıldırıcam :) ağğır ban attılar heralde :) hemde durduk yere.sana tam çıkan ekranı yazıcam ve bilgin olsun internet kafeden giriyoruz...  Your IP address is paused automatically because a few users have clicked Report button while talking to you.

  You can return to Chatroulette after 3 hours and 32 minutes.

  If you keep getting reported, you can try to eliminate potential reasons for why people might be reporting you, such as:

  * Link to a website in your webcam stream or profile
  * Bad webcam quality or slow internet connection
  * Anything else that may make people think that you are broadcasting inappropriate content

  YanıtlaSil
 85. slm kardesım bız ordnaryus prof chatrollete cıyız hıc kafa karıs tırmaya gerek yok anlatın sıstem yuzde yuz dogru ban man kalmıo yenı uylek yenı numara soyunmaya devam her defa yenı numara bulman lazım eş dosta no yu gonderıom cogu sapık dıo ama genede verıolar oyuzden sızde bolle yapın yoksa bok gırersınız saol cok prof bır cahtcısın ben tekım sanıodum:::::999

  YanıtlaSil
 86. durduk yere Banlıyorlar arkadaşım savaş Filmi koydum banladılar kimler banlıyor bizi durduk yere??

  YanıtlaSil
 87. Durduk yere banlandık ya Savaş Filmi koymuştum ne oldunu anlamadım 15 dakkada banladı şerefsizler

  YanıtlaSil
 88. kardeş çok teşekkür ettim çok çok saol emine yüreğine sağlık çok işe yarıyor çok mutluyum ban yemişken hayat damarlarımdan biri kopmuş gibiydim ya eyw. :)

  YanıtlaSil
 89. Arkadaşlar, üyeliklerini banlatan arkadaşlarımıza bir hizmet sunmak istedik. 1 TL karşılığında sms onayı yapıyoruz. Yurtdışı kayıtlı telefonlarla bu işlemleri gerçekleştireceğiz. İstediğiniz kadar üyelik açtırabilirsiniz. Toplu alımlarda indirim yapılabilir. Detaylar için makalenin ilk paragrafını okuyun.

  YanıtlaSil
 90. selam kardes iyiki varsınız yardımlarınız için tesekkür ederim

  YanıtlaSil
 91. yardımlarınız için çok tesekkür ederim iyiki varsınız

  YanıtlaSil
 92. hacı benim üstteki yazılar çıkmıyor seçilen onaylanan falan chatroulette you also +1 click o yazıyor yani o niye öyle çıkıyor bende 2 aydır banlıyım nasıl kalkacak bu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hacı 1 ay oldu ses seda yok senden :((

   Sil
  2. 3. yöntemi uygulayın

   Sil
 93. Sms / telefon onayı kodu fiyatı 5 TL olarak değiştirildi. Ban yememek için de garanti verdiğimiz bir diğer fiyatlandırma ise 10 TL olarak belirlendi. Detayları ilk paragrafta görebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 94. Arkadaşlar söyledikleriniz harfiyen yapmama , interneti alt üst etmeme rağmen hala hesabımdaki banı kaldıramadım.Kafayı yicem ya. Bi yardımcı olurmusunuz lütfen. Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. adım adım yaptığınız işlemleri yazın. bizde size nerede hata yaptınızı söyleyelim.

   Sil
  2. Dediklerinizi sırasıyla yaptım işte.
   İnternet geçmişimi temizledim hatta dns geçmişini fln da temizledim.
   Sonra modemi resetledim
   Tekrar açıp giriş yaptığımda ban kalkmamıştı.

   Sil
  3. Yazılanları sırasıyla yaptım işte.
   Önce internet geçmişini hatta dns geçmişini bile temizledim.
   Daha sonra modemi resetledim ve bilgisayarı yeniden başlattım.
   Siteye tekrar girdiğimde hesabımdaki ban hala kalkmamıştı.
   Aynı işlemleri Omegle için yaptığımda oldu ancak chatroullette için olmuyor.

   Sil
  4. Son adımda eski hesabınıza girmeden, yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Eski hesabın banının kalkması hiç bir zaman mümkün değildir. Daha önceden de mümkün değildi. Bu şekilde ip üzerindeki banı temizlersiniz ve yeni üyelikle sorunsuz devam edersiniz. İp banını kaldırmadan da yeni üyelik açarsanız oda ban yer.

   Sil
 95. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 96. ben chatrouletteden ban yedim ıp ban heralde modeme ban attılar büyük ihtimal açamıyorum bunların hepsini denediğim halde ben modemi açıp kapattığımda ıpsi değişmiyor heralde o yüzden yapamıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazıda anlattığımız şekilde tarayıcılarınızın önbelleğini tamamen temizledikten sonra OMEGLE BAN KALDIRMA konusuna girerek oradaki komutlarla ip değiştirme işlemini gerçekleştirin. Sırasıyla komutları verdikten sonra modem arayüzüne girerek (http://192.168.2.1/) ya da manuel olarak modemi açıp kapatın. Bu işlemleri yaparken tarayıcınızın kapalı olması gerekmektedir. Tüm işlemler bittikten sonra eski üyeliğinize değil yeni bir üyelik açarak ona giriş yapmanız gerekmektedir.

   Sil
 97. şevki bey skype nıza bi bakarmısınız?

  YanıtlaSil
 98. arkadaşlar icoomeet chat sitesine üyeyim ama iptal ettirmek istiyorum ben 1 kere olduğunu düşündüm ama her ay para çekiyor bunu nasıl durdurabilirim allah rızası için yardım edin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bunun chatroulette ile ilgisi olmadığı için yardımcı olamıcaz malesef. üye olduğunuz siteden kart bilgilerinizi silmeyi deneyin. olmazsa sitede mutlaka iletişim bölümü olmalı, oradan site yönetimine ulaşın.

   Sil
 99. YOU CAN ALSO CLİCK AN +1 İMAGE TO GET SELECTED AND CANFİRMED POİNT İF THIİS İMAGE EXİSTS YAZIYOR

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardes aynı sorun bende de cıktı sen sıkıntıyı gıderebıldınmı

   Sil
 100. switch to butonu nerde abi ben onu bulamadım

  YanıtlaSil
 101. usta bu resım secme sayfası geldı ılk defa yarım saat kadar sectım bır sey dedgıstıyo yok bi çare be..cerezlerı fılan hep temızledım ama yıne gıremıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Resim seçme sayfasında ilk banlanmada önceden 50 doğru resim seçmeniz gerekiyordu. Şimdi ne kadar seçmeniz gerektiği ya da doğrumu yanlış mı seçim yaptığınız bile yazmıyor. Bu şekilde resim sayfasından sonuç almak büyük bir şans gerektiriyor.

   Çerezleri temizledikten sonra eski üyeliğinizi açmanız hiç bir fayda sağlamaz. Eski üyeliğinizi artık kullanamazsınız. Çerezler temizlendikten sonra yeniden üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir.

   Sil
 102. yenı uyelık acma sayfası gelse amenna o bıle gelmıyo o zaman usta ben resım secmeye devam edıyım yapacak bır sey yok yanı :) :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Resim seçmekten sonuç almak çok zor. Yeni üyelik açmanız lazım

   Sil
 103. yeni banlanma sistemi işleri karıştırmış. eski üyeliğikurtarma yöntemi yok. yeni üyelik acıyorum ama bu sferde eski tel nosunu kabul etmiyor. aynı tel nosu ile yeni üyelik acmak mümkünmü?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yoruma epey uzunca bir yorum yaptım tam kayıt ederken bağlantı koptu ve tüm yazdıklarım gitti. Şimdi baştan yazmayı deniyecem çok sinir bozucu bir durum gerçekten...

   Chatroulette'de yeni ban sistemi diye birşey yoktur. Sadece Chatroulette sürekli kendini güncelliyor. Sizler açık buldukça oda bu açıkları kapatıyor. Daha önce resimleri seçerek zahmetli bir yöntemle banınızı açabiliyordunuz. Hatta ondan da önceleri bir numara bile istemiyordu. Daha sonra numara istemeye başladı. Bu numaralarla sadece bir üyelik açmanıza izin verdi. Önceden sitede gezerken karşınıza çıplak adamlar çıkıyordu. Bu şimdilerde pek nadir görülen bir durum çünkü banlandıktan sonra yeni üyelik almak artık çok zor.

   Ben banlanan ve yeni üyelik açamayan kişilere yardımcı olmak için bu sayfayı oluşturdum. Öncelerde sadece ban açmak için yorumlara karşılık veriyordum. Daha sonra yeni üyelik sorunu ortaya çıkmaya başladı. Herkes yeni numaralar arar oldu. İnternette ücretsiz hizmet veren numaraların tümü işgal edildi. Hepsi kullanıldı.Kısa sürede tüm kaynaklar tüketildi.

   Ücretsiz bir üyelik hizmeti vermeyi bende çok isterdim. Ancak bir telefon şifresi için bir numara gerekiyor ve siz bu numarayı sadece bir kez kullanabiliyorsunuz. Bu benim içinde böyledir yanlış anlaşılmasın. Benim elimde real ve sanal olarak sınırsız sayıda numara vardır. Real olarak sizede simkart yollayabilirim. Bu kartların tane ücreti 10 TL'dir. Yurtdışı kartlarıdır. Kırgızistan kartlarıdır ve Türkiyede şebekeyi Türkcell'den alır. Türkcellin çektiği heryerde çeker.

   Bunun dışında yine sınırsız olarak sanal numaralardan şifre verebilirim. Bununda tane ücreti 5 TL'dir. Bunları daha ucuza vermek isterdim fakat bana da bir maliyeti var.

   Sanal numara ya da gerçek numara isteyenler eğer toplu alım yaparlarsa fiyatta bir miktar indirim sağlanacaktır.

   Aşağıya skype adresimi yazacağım. Ancak sizden isteğim bu yazıyı okumadan beni eklemeyin. Ücretsiz hiç bir hizmet vermiyorum. Banınızı kaldıramadığınız durumlarda ya da farklı komik durumlarda benim vaktimi çalmayın.

   VAKTİMİ ÇALMAYIN SKYPE ADRESİ SADECE ÜCRETLİ ÜYELİK İÇİNDİR.

   Skype: seohizmeti@hotmail.com.tr

   YORUMUN TAMAMINI OKUMADAN BENİ EKLEME !

   Sil
  2. Epey uzun olmuş ÖZET geçeyim.

   ücretli üyelik numara başı 5 TLdir. toplu alımlarda indirim yapılır.

   başka bir şey için beni sakın eklemeyin. sadece ücretli üyelik işi yapıyorum. geriye kalan bütün konularda yorum yolu ile yardım alın. ücretli üyelik dışı konularda beni eklesenizde bedduadan başka birşey alamayacaksınız.

   Skype: seohizmeti@hotmail.com.tr

   Sil